Wycieczki Last minute

Szukając atrakcyjnych cenowo wycieczek warto zapoznać się z ofertami last minute. Tego typu wycieczki to doskonały sposób na spędzenie urlopu za granicą  za niewielką cenę. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom w ofercie biura podróży Pedro Travel znajdują się gorące oferty last minute z wylotami z Krakowa, z Katowic oraz innych polskich, niemieckich oraz czeskich lotnisk.  Propozycje te skierowane są głównie do osób, które zdecydują się na zagraniczny wyjazd w ostatnim momencie. Dzięki naszej ofercie miłośnicy podróży mają szansę znaleźć ciekawe kierunki wycieczek w atrakcyjnych cenach.

Przygotowaliśmy również wyjątkowe oferty last minute dla rodzin z dziećmi. Nasze biuro z siedzibą w Krakowie pomaga spełnić marzenia o rodzinnych wakacjach w zagranicznych kurortach. Propozycja wycieczek last minute obejmuje takie kierunki jak Egipt, Tunezja, Malta czy Hiszpania. Posiadamy także oferty wypoczynku w wysokiej klasy hotelach w Bułgarii, Grecji oraz Turcji dla osób, które stawiają przede wszystkim na komfort oraz wygodę wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań by organizowane przez nas wycieczki były prawdziwym wypoczynkiem dla naszych klientów.

Oferty wycieczek objazdowych

Dla zwolenników aktywnego wypoczynku polecamy propozycje wycieczek objazdowych, dzięki którym będziemy mieć szansę na zwiedzanie różnych zakątków światach.

Posiadamy bogatą ofertę wycieczek, wśród których każdy znajdzie propozycję wyjazdu odpowiednią do swoich oczekiwań. W naszej ofercie znajdują się propozycje podróży do m.in. Czech, Węgier, Austrii czy Słowacji. Dla bardziej wymagających podróżników przygotowaliśmy dłuższe wycieczki objazdowe ze zwiedzaniem Europy m.in. Portugalii, Hiszpanii, Włoch czy krajów Skandynawskich.

Coraz większa popularnością cieszą się wycieczki objazdowe po egzotycznych kierunkach jak Wenezuela, Meksyk, Brazylia, Kenia, Chiny, czy USA. Tego typu wycieczki posiadają jedyny w swoim rodzaju urok, który na pewno docenią amatorzy poznawania nowej kultury.